מחלקות נוספות

כיוון פרונט

אמנם איכות הצמיגים ברכב ותקינותם חשובים עד מאד לאיכות הנסיעה ולבטיחות, אך אל לנו לשכוח את חשיבותו של כיוון הפרונט. כאשר הגלגלים ברכב מכוונים בצורה נכונה, אנו יכולים להבטיח שהרכב יהיה יציב יותר והנסיעה תהיה חלקה. בנוסף, כאשר הגלגלים מאוזנים, צריכת הדלק יורדת ואתם חוסכים בהוצאות. תוכלו להיכנס אל מרכז השירות ולעבור בדיקה מיוחדת המוודאת את תקינות המתלים, הבלמים ומערכת ההיגוי ברכב, בטכנולוגיה חדשנית ומדויקת.

החלפת צמיגים

לכל צמיג יש אורך חיים קבוע ומומלץ מאד לבדוק מתי יוצרו הצמיגים שעל הרכב שלכם ולהחליף אותם כל כמה שנים או ברגע שהם מראים סימני בלאי. הצמיגים דואגים ליציבות הרכב, צריכת הדלק והחשוב מכל- בטחון בנסיעה, לכן אל לנו להזניח את הטיפול השוטף בהם. כאשר אנו מרגישים שהצמיגים מתקרבים לסוף חייהם, עלינו להקפיד על בדיקה תקופתית קבועה ועל תחלופת הצמיגים בזמן המתאים. מרכז השירות אקספרס מציע לכם מגוון רחב של צמיגים לכל סוגי הגלגלים בנוסף לשירות החלפת צמיגים אמין ומהיר.

רישוי שנתי

אין ספק שתהליך הרישוי השנתי של הרכב נתפס אצל רובנו כטרחה לא נעימה. ההמתנה בתורים, הטיפול ברכב, ההמולה. אף אחד לא נהנה מזה. מרכז השירות שלנו מטפל בלקוחות באופן אישי ומציע לכם חלופה מהנה - אנו נבצע את שינוע הרכב אל מכון הרישוי, נעביר אותו מבחן רישוי ונשיב אותו אל ביתכם. בנוסף, נבצע גם בדיקה לפני העברת הטסט. צוות השירות שלנו ילווה את הרכב שלכם לאורך כל היום, ידאג לטפל בליקויים ולהשיב אותו אליכם, מבלי שפספסתם יום עבודה או בזבזתם זמן מיותר.

חשמל ודיאגנוסטיקה

כמעט כל המערכות ברכבים של היום נשענות על מערכת החשמל ברכב והיא זו שתקבע אם הרכב יפעל באופטימליות או לא. המערכות החשמליות רק הולכות ומתקדמות וכדי לטפל בתקלה בצורה נכונה, עליכם להיעזר באיש מקצוע הבקיא בטכנולוגיה. אנו במרכז השירות אקספרס מתמחים באבחון וטיפול בכל בעיות החשמל ברכבים השונים באמצעות מערכת חדשנית ומתקדמת. 

הצוות המיומן שלנו התמקצע בכל היבט בתחום מכונאות הרכב ומערכותיו השונות, וישמח לעמוד לרשותכם אם תתקלו בבעיה חשמלית ברכבכם, במהירות, ביעילות ועם יחס חם. 

רחוב הפלד 7 חולון ת.ד 58812 | טל': 03-6544111 | פקס: 03-6544777

פנה כעת לקבלת שירות מקצועי ואמין במרכזי הרשת

להשארת פרטים