מעוניינים לחסוך בצריכת הדלק?

אל תשכחו למלא אוויר בצמיגים באופן קבוע. צמיגים בעלי לחץ אוויר תקין מפחיתים את צריכת הדלק ומסייעים לנסיעה בטוחה יותר. כמו כן, לחץ אוויר תקין מסייע לצמיגים לשמור על חיים ארוכים יותר.

איך תדע מתי להחליף צמיג?

על הצמיג תוכלו למצוא את תאריך היצור שלו. זכרו מתי הוא יוצר וכשהוא מגיע לקראת סיום חייו, החליפו בהקדם האפשרי. צמיגים תקינים קריטיים לבטיחות שלכם.

איך לחסוך בצריכת הדלק?

נסיעה מעל מהירות של 100 קמ"ש מגבירה משמעותית את צריכת הדלק שלכם. סעו במהירות חוקית ובטוחה וגם הארנק שלכם יודה לכם.

אל תשכחו לבדוק את נוזל הקירור ושמן המנוע באופן קבוע

אין צורך להסתמך רק על שירותי המלאן בתחנת הדלק. הבדיקה היא פשוטה וקלה ויכולה לחסוך תקלות רבות. אם אתם שמים לב שכמות נוזל הקירור או השמן יורדת בצורה משמעותית מבדיקה לבדיקה, גשו למוסך מיד ואל תזניחו את הטיפול. כמו כן, הקפידו למלא שמן מנוע על פי הגדרות היצרן, דבר זה ישמור על תקינות המנוע ויפחית את תדירות התקלות.

הכינו את רכבכם לחורף

החורף זו תקופה בה עלינו להיזהר אף יותר כנהגים ולכן מומלץ להכין את רכבכם לחורף מבעוד מועד. במהלך הקיץ המגבים שלכם מתייבשים. לכן, מומלץ להחליף אותם במגבים חדשים מדי תחילת חורף. בנוסף, בצעו בדיקה מקיפה של הבלמים, הצמיגים והסננים ברכב ובדקו שאורות הבלמים ואורות הערפל תקינים.

אל תזניחו את הטיפולים התקופתיים

אנשים רבים מבינים את החשיבות של טיפול תקופתי לרכב לפי הוראות היצרן רק אחרי שהם שוכחים לבצע אותו והרכב נתקע או קורס. אל תתנו לעצמכם להגיע למצב הזה, קחו את הרכב לטיפול תקופתי קבוע ותיהנו מרכב שפועל במצב אופטימלי, תמיד!

רחוב הפלד 7 חולון ת.ד 58812 | טל': 03-6544111 | פקס: 03-6544777 

פנה כעת לקבלת שירות מקצועי ואמין במרכזי הרשת

להשארת פרטים