מרכז שירות ממסי פחחות וצבע ראשון לציון

מרכז השירות ממסי ראשון לציון נמנה על ברשת מרכזי השירות של ממסי בתיקוני פחחות ובצע לכל סוגי הרכבים, ומציע חוויית שירות מקצועית ויחס חם ואישי לכל לקוח. ממסי ראשון לציון עובד על פי סטנדרט שירות בינלאומי, ומקפיד על שיטות עבודה מהמתקדמות בתחום על מנת לספק את הטיפול המוצלח והיעיל ביותר. 

כל השירותים תחת קורת גג אחת

כלקוחות של רשת מרכזי שירות מהגדולים ומבוססים, תיהנו משירות מקצועי וליווי אישי לאורך כל הליך תיקון הרכב, וממגוון פתרונות מהמתקדמים בשוק לרכב בסטנדרטים בינלאומיים, השירותים שאנו מעניקים כוללים בין היתר:

  1.       אפשרות לשינוע תמורת תשלום
  2.       פחחות וצבע לרכב
  3.       טיפול מסור לכל סוגי הרכב

כמוסך גדול וותיק, פריסת השירות הרחבה של הרשת מציעה שלל טיפולים לכלל סוגי הרכב. בין אם אתם בעלי רכב קטן או גדול, שנתון ותיק או חדש, אצלנו תקבלו את מלוא השירות שהרכב שלכם צריך – חלקי חילוף, ועוד. הכול בסטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר וללא פשרות.

הייחודיות של ממסי ראשון לציון מתבטאת בין היתר גם בקסם השירות – כלקוח שלנו, תהיה מלווה על ידי יועץ שירות צמוד שילווה אותך לאורך כל התהליך, ובסופו יוגש דו"ח מפורט וידידותי למשתמש על מצב הרכב. לאחר הטיפול, נבצע שיחת מעקב על מנת ללמוד ממך על חווית השירות. בנוסף, מרכז ממסי ראשון לציון ומקפיד על התחייבות לעמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר.

 

רחוב ההגנה 24 ראשון לציון | טל': 6303*

פנה כעת לקבלת שירות מקצועי ואמין במרכזי הרשת

להשארת פרטים