מרכז שירות ממסי ירושלים מורשה סוזוקי

רשת מרכזי השירות אקספרס היא רשת מוסכים עם מטרה אחת ברורה-לתת לרכב שלכם את השירות הכי טובה שהוא יכול לקבל. לכן יש לנו את המומחים הגדולים ביותר בשוק, אנשים שמבינים הכי טוב מה הרכב שלכם צריך ואיך לטפל בו בצורה המהירה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר. כך תוכלו לביות בראש שקט, הרכב שלכם בידיים טובות.

מוסך מורשה סוזוקי

מרכז שירות אקספרס ירושלים הוא גם מוסך מורשה של חברת סוזוקי.

למי אנחנו נותנים שירות

פרט לרכבים של סוזוקי, באקספרס ירושלים נותנים שירות אמין ומקצועי לכל הרכבים, לא משנה מאיזו חברה ושל איזה מותג. ללקוחות פרטיים, חברות ליסינג וחברות תאגידים. גודל מרכז השירות: גודל המרכז הוא 1000 מטר, ישנם 21 עובדים סה"כ וממוצע של 35 כניסות רכבים ביום.

באילו רכבים אנחנו מטפלים

מרכבים פרטיים ועד מסחריות קלות.

שירותים מיוחדים

  • שינוע מבית הלקוח וחזרה-אנחנו נגיע עד אליכם הביתה, נאסוף את רכבכם ונחזיר אותו אליכם בגמר הטיפול. השירות הוא ללא תשלום וניתן לכל לקוחות שיגיעו אלינו מהאיזור.
  • ייעוץ אישי- מהרגע שתכנסו למרכז שירות שלנו תרגישו בבית, מהרגע הראשון ילווה אתכם יועץ, עד הרגע האחרון, יהיה אתכם בקשר, ימליץ לכם על המשך טיפול וידאג שתקבלו שירות מהיר ונוח ככל האפשר
  • מתן רכב חליפי במקרה תאונה.
  • חילוץ דרך. 
  • בדיקת חורף חינם לרכב

מחלקות מרכז השירות

חשמל, מחלקת מכונאות, דיאגנוסטיקה, מיזוג אוויר ופחחות וצבע.

למה כדאי להגיע דווקא אלינו

אנחנו מוסך קטן וחמים, שנותן שירות אדיב, מקצועי ואמין לכלל הלקוחות. אין לקוח שיוצא מהמוסך ולא אומר ומציין עד כמה השירות היה נהדר וכמה מרגשי אצלנו כמו בית. יש לנו צוות מקצועי ביותר ומכשור מהמתקדמים ביותר בשוק.  תוכלו לחכות לגמר הטיפול בחדר ההמתנה המפנק, עם עמדת אינטרנט, מכונת קפה ומסך טלוויזיה לשירותכם. כי אצלנו לא רק מטפלים ברכב שלכם, מטפלים גם בכם. 

פנה כעת לקבלת שירות מקצועי ואמין במרכזי הרשת

להשארת פרטים