מרכז שירות ממסי אדנים פ"ת - מורשה פורד מזדה

מרכז השירות ממסי אדנים פתח תקווה נמנה על המוסכים המובילים בארץ לרכבי מאזדה ופורד בישראל, ומציע חוויית שירות מקצועית ויחס חם ואישי לכל לקוח. אקספרס אדנים פתח תקווה עובד על פי סטנדרט שירות בינלאומי, ומקפיד על שיטות עבודה מהמתקדמות בתחום על מנת לספק את הטיפול המוצלח והיעיל ביותר. 

כל השירותים תחת קורת גג אחת

כלקוחות של מוסך גדול ומבוסס, תיהנו משירות מקצועי וליווי אישי לאורך כל הליך הבדיקה, וממגוון של טיפולים ובדיקות לרכב בסטנדרט של מכון רישוי. השירותים שאנו מעניקים כוללים בין היתר:

  1. אפשרות לשינוע תמורת תשלום
  2. בדיקה והעברת טסט שנתי
  3. מכונאות רכב
  4. חשמל ומיזוג אויר
  5. פחחות וצבע לרכב
  6. כיוון פרונט ואיזון גלגלים ממוחשב
  7. אזעקה ושמע
  8. שטיפה חיצונית ופנימית 
  9. טיפול מסור לכל סוגי הרכב

כמוסך גדול וותיק, פריסת השירות הרחבה של ממסי אדנים פתח תקווה מציעה שלל טיפולים לכלל סוגי הרכב. בין אם אתם בעלי רכב קטן או גדול, שנתון ותיק או חדש, אצלנו תקבלו את מלוא השירות שהרכב שלכם צריך – בדיקות שוטפות, פתרון תקלות, חלקי חילוף, איתור תקלות, ועוד. הכול בסטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר וללא פשרות.

הייחודיות של ממסי אדנים פתח תקווה מתבטאת בין היתר גם בקסם השירות – כלקוח שלנו, תהיה מלווה על ידי יועץ שירות צמוד שילווה אותך לאורך כל התהליך, ובסופו יוגש דו"ח מפורט וידידותי למשתמש על מצב הרכב. לאחר הטיפול, נבצע שיחת מעקב על מנת ללמוד ממך על חווית השירות. בנוסף, מרכז אקספרס אדנים פתח תקווה נמצא תחת בקרת שוטפת של היבואן הרשמי, ומקפיד על התחייבות לעמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר.

מוסך מורשה מאזדה

חווית הנהיגה היפנית כבר הכתה שורשים בישראל, ובשנים האחרונות יותר ויותר נהגים בוחרים במאזדה. היופי והחן שבנסיעה, בשילוב השירות האמין והמקצועי לו זוכים הלקוחות, הפך את מותג מאזדה לאחד החזקים בארץ.

מוסך ממסי אדנים פתח תקווה מציע ללקוחות מאזדה טיפול מקצועי במחיר השווה לכל כיס, תחזוקה שוטפת לכל סוגי המאזדה, שירות לקיחת הרכב מבית הלקוח והחזרתו, וחילוץ מכל מקום בארץ בזמינות של 24 שעות ביממה.

מוסך מורשה פורד

פורד ידועה כחברה ותיקה המייצרת רכבים אמינים החל משנת 1903, המספקים חווית נהיגה ייחודית ובטוחה. חברת פורד הינה אחת מארבע חברות הרכב המובילות בשוק העולמי. מוסך אקספרס אדנים פתח תקווה מציע ללקוחות פורד את כל השירותים הדרושים לרכבי החברה, כולל חשמל ודיאגנוסטיקה, מכונאות בנזין ודיזל, שירות מחלקה ראשונה למסחריות ועוד.

רחוב נחשון 31 פתח תקווה | טל': 6303*

פנה כעת לקבלת שירות מקצועי ואמין במרכזי הרשת

להשארת פרטים