נגישות

ממסי שירותי דרך פועלת ומקדמת את נושא הנגישות בליווי יועץ נגישות מוסמך. אנו רואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לנכסי ושירותי החברה.

בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות תשנ"ח- 1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, אנו מבצעים סקירה מקיפה של כל יחידות השירות, על מנת לוודא עמידה בתקנים ועל מנת לבחון האם מתאפשרת בהן גישה מלאה לכל אדם. בימים אלה מבצעת החברה שינויים בנקודות השירות, בשירות, בנהלים ובאתרי האינטרנט של הקבוצה, בהתאם לנדרש על פי חוק. כחלק מהיערכות החברה להנגשת השירות ללקוחות עם מוגבלות, מונה רכז נגישות, אשר עבר הכשרה מתאימה בלשכת המסחר ומתעדכן באופן שוטף בנושא הנגישות. ממסי שירותי דרך תמשיך ותפעל לשיפור נגישות השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה.

 לצפייה בהסדרי הנגישות בסניפים >>

הבהרה

כרגע לא ידועות בעיות נגישות באתר. נתקלת בבעיה? ספרו לנו.
אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן ופנו לרכז הנגישות: תיאור הבעיה. מהי הפעולה שניסיתם לבצע? באיזה דף גלשתם? סוג וגרסה של הדפדפן. מערכת הפעלה. סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם).

פרטי רכז הנגישות בחברה 

למידע נוסף בנושא ניתן לפנות לרכז הנגישות בחברתנו - ארנה פארן

טלפון: 03-6151458

מייל:  ornap@albar.co.il

לנוחיותך, ריכזנו את ההתאמות הקיימות בממסי שירותי דרך בהתאם לאופי המוגבלות:

ראיה

  • הודעות דואר דיגיטליות- לממסי שירותים מתקדמים באמצעותם תוכל לקבל ולקרוא את הודעות הדואר שלך באופן דיגיטאלי ואף להגדיל את הטקסט לצורך קריאה נוחה וקלה של ההודעות.
  • אתר האינטרנט– נמצא בתהליך הנגשה אשר יושלם במסגרת דרישות החוק.

מוקד שירות טלפוני

  • תיעוד רצון לקוח– באפשרותך לבקש מנותן השירות להגדיר בחשבונך את אופן ההנגשה המותאם עבורך. מידע זה יהיה זמין לכלל נותני השירות בחברה  בכל פעם שתפנה לקבל שירות.
  • הדפסה בפונט מוגדל

שמיעה או דיבור

  • "לולאות השראה" (Inductive Loopset)- מכשיר מיוחד המסייע ללקוחות כבדי שמיעה בעלי מכשיר שמיעה מדגם T- נמצא בסיום תהליך פריסה בכל הסניפים בארץ.
  • מתן הוראות באמצעות פקס/כתב יד.
  • השירות הטלפוני של ממסי שירותי דרך זמין ונגיש לכלל לקוחות החברה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. שירות המענה הקולי זמין בכל שעות היממה, כל ימות השבוע 24/7 , באמצעותו ניתן לקבל מידע ולבקש עזרה בכל הנוגע לתקלות ברכב. המענה הקולי מותאם בשפה פשוטה ובקצב דיבור איטי וברור, ללא מוסיקת רקע. נציגי ממסי שירותי דרך זמינים 24 שעות ביממה ומעניקים שירות מקצועי ומותאם אישית ללקוחות. 

מוטוריקה/כיסא גלגלים

  • סניפים נגישים- ממסי שירותי דרך פועלת להנגיש את סניפיה ללקוחות עם מוגבלויות. בין היתר מבוצעות ההתאמות הבאות: חניות נגישות, התאמת הגישה לסניף, הכשרת עמדות שירות נגישות, שירותי נכים, ועמדות המתנה.

פנה כעת לקבלת שירות מקצועי ואמין במרכזי הרשת

להשארת פרטים