אודות

רשת מרכזי השירות ממסי היא רשת מוסכים מורשי יבואן, הפרוסים בכל רחבי הארץ ונכונים לתת לכם את כל שירותי הרכב תחת קורת גג אחת.
רשת מרכזי השרות ממסי שמה לנגד עיניה מטרה אחת ברורה-לתת לרכב שלכם את הכי טוב שהוא יכול לקבל. המרכזים שלנו פועלים לפי התקנים המחמירים של יצרני הרכב ומפוקחים על ידי היבואנים, כדי שאתם תהיו בראש שקט, כדי שתדעו שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר, במחיר המשתלם ביותר. כדי שתהיו בטוחים שאנשים שמעניקים לכם שירות הם המומחים הגדולים ביותר בשוק, האנשים שמבינים הכי טוב מה הרכב שלכם צריך ואיך לטפל בו בצורה המהירה ביותר.

כך שבפעם הבאה שתצטרכו מוסך תדעו שמחכה לכם חוויה אחרת. חוויה חמה יותר, אמינה יותר ובנינו-הכי טובה שיש!

את מרכזי השירות שלנו, הפועלים בכל רחבי הארץ, מרכיבים אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ. השירות אצלנו ניתן ע"י מכונאים, מהנדסים וטכנאים אשר נבחרו והוכשרו בקפידה על מנת לעשות בשביל הרכב שלכם את הטוב ביותר. העובדים שלנו עברו הכשרות בארץ ובעולם ופועלים ע"י התקנים המחמירים ביותר של יצרני הרכב ומפוקחים ע"י היבואנים. כך שאתם יכולים להיות בראש שקט, שהרכב שלכם נמצא בידיים טובות.

אנחנו מתגאים במיוחד ברמת השירות הגבוהה שאנחנו מעניקים ללקוחותינו פעם אחר פעם, טיפול אחר טיפול, במסירות רבה. שירות המזכה אותנו בשביעות רצונם של לקוחותינו, בהוקרתם ובנאמנותם.

  1. מרכז שירות ממסי אדנים פתח תקוה -  מורשה פורד מזדה
  2. מרכז שרות ממסי ירושלים – מוסך מורשה
  3. מרכז שרות ממסי אשדוד – מורשה קיה
  4. מרכז שרות ממסי באר שבע – מוסך מורשה
  5. מרכז שרות ממסי חיפה – מוסך מורשה
  6. מרכז שרות ממסי מעוין שורק (ראשון לציון) - מוסך מרכזי לרכבים היברידיים
  7. מרכז שירות ממסי נתניה - מוסך מורשה
  8. מרכז שירות ממסי ראשל"צ פחחות רכב

פנה כעת לקבלת שירות מקצועי ואמין במרכזי הרשת

להשארת פרטים